Şirketlere Danışmanlık Hizmetleri

Hukuksal Danışmanlık hizmeti, kişi, şirket veya kurumların hukuksal sorunu konusunda ve belli bir ücret karşılığında avukatın yazılı veya sözlü düşüncesinin alınmasıdır.  Günlük hayatımızda kişiler, şirketler ve kurumlar çeşitli sebeplerden dolayı hukuksal problemlerle karşılaşabilmektedirler. Bu sorunlara zamanında ve doğru şekilde çözümlerin sunulmaması, ileride kişilerin başına daha büyük problemlere yol açmaktadır. Bu yüzden hukuki bir problemin varlığı halinde etkin ve doğru çözüm bulmak ve doğru avukat ile çalışmak çok önemlidir.

Zira avukatlar, müvekkiline doğru karar vermesi için hukuki problemin nasıl çözüleceğini, bunun alternatif yollarını, her birini nolumlu yönleri ile olumsuz yönlerini göstererek doğru kararı vermesine yardımcı olmaktadır.

Danışmadan verim alınabilmesi için, avukat/danışman-müvekkil görüşmesinin profesyonel bir disiplin içinde yapılması gerekir, aksine davranış, müvekkilin hukukunu olumsuz etkileyecek yanlış mütalaalar vermesine yol açabileceği gibi, avukatlık mesleğine olan güveni sarsacak sonuçlar da doğurabilecektir.  Avukatın, diğer mesleki faaliyetlerde olduğu gibi danışma görevinin yapılmasında da, meslek kuralları çerçevesinde hareket etme yükümlülüğü vardır.

Bu açılardan büromuz, kurulduğu günden bu yana, yıllardır alanında uzman hukukçulardan oluşan ekibi ile birlikte çalışmalarını sürdürmektedir. Büromuz faaliyet alanları içerisinde, talep edilen hizmet yönünden alanında uzman avukatlarla hukuki danışmanlık, davaların takibi ve her türlü hukuk hizmetin verilmesi ve yürütülmesi aşamasında sizlere en iyi hizmeti vermeyi kendine amaç edinmiştir.

Danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmak için hemen biziarayabilirsiniz.

DANIŞMA HATTIMIZ
0530 867 49 06
Emek Mahallesi Bişkek Caddesi No:33/2 Çankaya / Ankara